Vásárlói értékelések
Nagyon kedves, közvetlen vevőörientált kiszolgálás, ahol tényleg érzi az ember - még ha új vevő is - hogy fontos! Minden a megbeszéltek szerint zajlott, a megrendelt árú határidőre és pontosan érekezett az elérhető legjobb áron!
Minden rendben ment, gyors szállítás.
Mindent hibátlanul megkaptam.
Maximálisan elégedett vagyok
Nagyon kedves volt az ügyintéző! Gyors és pontos szállítás.
Minden rendben volt, gyorsan megérkezett a rendelt könyv :)
Nagyon jó könyv hiánypótló a szakmában
Köszönjük szépen a visszajelzést!
Gyors, segítőkész kiszolgálás.
Pumpás flakon volt a megnevezés és nem azt kaptunk. Erről a tényről nem tájékoztattak,kész tények elé voltunk állítva. Higiéniás okok miatt fontos lett volna a pumpás flakon.
A vásárlás, a szállítás és a kapott termék is rendben volt